ISSN 1335-8715

13-11-2004   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Pozvánka na stretnutie s nami

Klub žurnalistov Gilberta Keitha Chestertona vás pozýva na prezentáciu konzervatívno-liberálneho e-zinu Pravé Spektrum a na prednášku „Európska únia a ľavicový liberalizmus“, ktorú si pripravil editor Pravého Spektra, novinár a germanista Martin Hanus.

Reakcia na príspevok

Sexy Pope®
autor: Sexy Pope
pridané: 14-11-2004 20:14


Nie, to som ja, Sexy Pope, velmi unikatny a velmi sexy ;)

No, aby som to zhrnul, prvotne ma ako liberala nasralo ked sa enzine s mottom akym je to vase vyhlasi za konzervativno-LIBERALNY. Neviem kolko liberalov by sa vam pod to motto podpisalo. A co sa tyka clankov, ten pomer konzervativizmu a liberalizmu je tu asi 10:1, ak to mam takto vyjadrit.

To s tym vasim etatizmom nie je zase az tak horuce. Samozrejme su oblasti, kde vam zasahovanie statu viditelne prilis nevadi, skor by som povedal, ze naopak. Napr. kolosalny omyl typu zmluva s Vatikanom (a vsetky zakony z nej vyplyvajuce) ste mali v tomto konzervativno-LIBERALNOM ezine rozniest na prach. Ci ako?

A potom je tu iracionalita, ktora je pritomna asi u vsetkych konzervativcov, ale hlavne u tych katolickych. Problem je, ze vychadzaju zo svojich iracionalnych (az mystickych) predpokladov (az predsudkov) a pritom chcu aby ich zavery, ktore chcu doviest do praktickych dosledkov, bral niekto vazne.


technicke PS: Neviem, kde mate tento web hostovany, ale myslim, ze 20kB stranka stiahnuta za 25 sekund splna definiciu biedy. Urobte s tym nieco.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group