ISSN 1335-8715

13-11-2004   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Pozvánka na stretnutie s nami

Klub žurnalistov Gilberta Keitha Chestertona vás pozýva na prezentáciu konzervatívno-liberálneho e-zinu Pravé Spektrum a na prednášku „Európska únia a ľavicový liberalizmus“, ktorú si pripravil editor Pravého Spektra, novinár a germanista Martin Hanus.

Reakcia na príspevok

Wesley?
autor: Lukas Krivosik
pridané: 14-11-2004 12:16


Nie si to nahodou ty, Wesley? Nuz, neviem, podla coho sudis, ze sme etatisti? Dewey by asi mal nato iny nazor. To je take hranie sa o to, kto je cistejsi. Pripominam, ze podla Misesa boli aj Hayek s Friedmanom socialista.

Tiez neviem, podla coho sudis, ze sme katolici? Ja napr. nie som katolik a to som sefredaktor. Pokial ide o to, ze clanky su vacsinou profilovane konzervativne je dane aj tym, ze vas libertarianov je na Slovensku tak asi 5 (slovom pat).

Ja som to uz raz povedal. Ked mi niekto posle krajne anarchokapitalisticky text o tom, preco napr. treba zrusit stat a centralnu banku a o tom, ze demokracia je blbost, mi to mileradi uverejnime.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group