ISSN 1335-8715

18-11-2002   Martin Hanus   Ficoviny   verzia pre tlač

„Objav“ roka – Fico je socialista!

Predseda strany SMER Robert Fico sa po septembrových voľbách aj slovami neodvratne vrátil tam, kde ako nepoškvrnený mladík začínal – k boľševikom. Novinári a politológovia sa po jeho plamennom parlamentnom vystúpení predháňali, kto prvý si tento „objav“ patentuje.

Reakcia na príspevok

RE: to nie je socializmus
autor: Dewey
pridané: 18-12-2002 14:41


Nuz preco verejne skolstvo? O tom tu uz bola rec, rovnost prilezitosti dosiahnut tento stupen vzdelania, ako elementarny predoklad rovnakych podmienok pred vstupom na trh prace

Preco verejne zdravotnictvo, nie som sice lekar, ale velka cast chorob, ktorymi sa clovek potyka suvisia aj so znecistenim zivotneho prostredia(z ktoreho nepriamo niekto profituje), ekonomicky odkazani ludia ako napr. deti nemaju elementarnu moznost ovlyvnit svoj ekonomicky status a teda aj dostupnost tejto sluzby v pripade spoplatnenia. Ak ma jedno dieta, ktore neprodukuje ani omrvinku hodnoty dostupne superkvalitne zdravotnicke sluzby a ine dieta, ktore sa v nicom inom ako v ekon. statuse rodicov od svojho kamarata nelisi o takomto zaopatreni moze snivat, nejde o elementarnu nespravodlivost, mozno neprijatelnu aj konzervativne zmyslajucemu cloveku?

nestaci to?
preco to nefunguje? nefungujuci system zodpovednosti, korupcia, kamaratstva, ksefty ...
Ved sa opytajte tunajsej vlady(verim ze ako clen politickej mladeznickej organizacie mate k tymto ludom pristup), preco chcu vsetko privatizovat, nie su schopny dat dokopy slusny management a poriadne ho kontrolovat? Lenze aka je realita, vsade kam sa pozriete sedia kamarati toho ci onoho politika, ktory maju zase kamarata v takej a takej firme, verejne financie sa nalivaju do kvanta firiem...
kolko snobskych podnikatelov by dnes cakalo v rade pre nezamestnanych nebyt takychto trikov a kolko z nich by padlo na hubu, keby sa podarilo nejakej vlade(sci-fi) rozbyt tieto korupcne vazby???


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group