ISSN 1335-8715

02-11-2004   Martin Oravec   Komentáre   verzia pre tlač

Konzervatívne NIE Bushovi

My, konzervatívci, presadzujeme v živote spoločnosti hodnoty, ktoré sa overili v minulosti – napríklad fiškálnu disciplinu, uvážené presadzovanie sociálnych zmien, ako i čestnosť v spoločenskom živote. Z týchto troch dôvodov nám zdravý rozum hovorí, že ďalšie volebné obdobie s Georgom W. Bushom v pozícii amerického prezidenta viac poškodí ako posilní hodnoty, ktoré presadzujeme.

Reakcia na príspevok

God Bless America
autor: Jano
e-mail: jano@whoever.com
pridané: 03-11-2004 14:10


Zdá sa, že republikáni v týchto voľbách demokratov rozbili na šrot. Bush zrejme zostáva prezidentom, v senáte a snemovni reprezentantov, kde doteraz mali republikáni väčšinu, sa rozdiel ešte zväčšil, a ešte v zopár štátoch mali referendá o legalizácií homosexuálnych partnerstiev (všetko zamietli) a na Aljaške jedno o legalizácií marihuany (rovnako zamietnuté). Amerika ešte nie je stratená.

K článku: Viete, dokážem pochopiť, že niekto v Amerike nehlasoval pre Busha, ale nedokážem pochopiť, ako niekto mohol hlasovať pre Kerryho. Viem si predstaviť omnoho lepšieho prezidenta ako Bush (napríklad Reagan), ale aj omnoho horšieho (napríklad duo truhlíkov Clinton a Kerry).


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group