ISSN 1335-8715

28-10-2004   Jaroslav Daniška   EUtópia   verzia pre tlač

Turecku treba povedať NIE

Turecko je krásna krajina plná starých a nádherných pamiatok. Na jej území sa odohrali bezpočty mýtov, legiend, či skutočných antických, kresťanských, byzantínskych alebo križiackych príbehov.

Reakcia na príspevok

RE: zeby cosi pozitivne na inflacii?
autor: PeterS
pridané: 01-11-2004 23:53


A este je tu jeden neznamy faktor - blizkovychodny Zlaty dinar, aka spojenie totalitarneho Ruska s totalitarnym Iranom. (uz v lete 2001 sa v ruskom parlamente na tajnom zasadani hovorilo, ze pride cosi (9/11) co zatrasie financnymi trhmi. A 9/11 veru cosi rozhybalo) Zlaty dinar je pritazlivy i odpudivy zaroven (znici biliony dennych virtualnych dolarov v pohyblivych kurzoch, switchne zuctovanie ropy z dolara, co zlikviduje dalsie biliony dolarov ako rezervy, na druhej strane to znamena politicky zvezok s osou zla. Putin sa najnovsie vyjadril, ze ponukajuce sa Euro zatial ako zuctovaciu menu pre ropu nepouzije... co mi teda pride dost divne... napr. signal istych ekonomickych skupin z Beslamu... hraje Putin vabank s Iranskou kartou?

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group