ISSN 1335-8715

28-10-2004   Jaroslav Daniška   EUtópia   verzia pre tlač

Turecku treba povedať NIE

Turecko je krásna krajina plná starých a nádherných pamiatok. Na jej území sa odohrali bezpočty mýtov, legiend, či skutočných antických, kresťanských, byzantínskych alebo križiackych príbehov.

Reakcia na príspevok

PeterS >
autor: liberal
pridané: 29-10-2004 14:27


Pekne, ze si sa aspon pokusil o jasne slova. Nemusim suhlasit s tvojimi nazormi, ale akceptujem snahu o pomenovanie pojmov. Ak mi vsak dewey povie, ze tu nikde nevidi socializmus , vzkypi vo mne krv.
Akceptovanie socializmu ci praviciarstva je vecou moralky. ALE hajit socialisticke nazory a sucasne skryvat ich socialisticku podstatu - aky to ma vyznam.
Na socialistoch ma nestve to, ze ONI rozdavaju svoje peniaze (lebo to ani nerobia ) , ale to, ze oni rozdavaju MOJE peniaze. Statni uradnici a politici rozdavaju cudzie peniaze, ale ONI OSOBNE sa citia byt dobrodincami chudobnych. A chudobni potom nenavidia bohatych, hoci podporu vlastne dostavaju od bohatych - nie od statu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group