ISSN 1335-8715

28-10-2004   Jaroslav Daniška   EUtópia   verzia pre tlač

Turecku treba povedať NIE

Turecko je krásna krajina plná starých a nádherných pamiatok. Na jej území sa odohrali bezpočty mýtov, legiend, či skutočných antických, kresťanských, byzantínskych alebo križiackych príbehov.

Reakcia na príspevok

RE: Treba povedat nie!
autor: PeterS
pridané: 29-10-2004 12:37


Tak daleko som uz nechcel putovat... nakoniec v 20. stor. je ropa na pozadi skoro kazdeho sporu. Amici maju svoje spolocnosti tvrdo pod kontrolou statu, ale ked Putin zasiahne, aby sa jedna z najvecsich sieti ropovodov (Jukos-Sibneft) na svete nedostala do us/il ruk, tak je problem. Kolonista vzdy nechava spravit spinavu pracu domorodcom a keby naozaj Chodorovskij odovzdal svojim bossom v ChevronTexaco svoje akcie, tak sa razom z EU, Ruska a Ciny stanu nesvojpravne, smiesne bananove republiky. Siet totizto neobsluhuje iba CCCP, ale lezi i na uzemi EU a zasobuje ropou nielen CCCP a terminaly, ale i priamo EU a aj Cinu. Tiez by som konkurentovi napr. nepredaval elektricky rozvod k svojim vyrobnym strojom....

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group