ISSN 1335-8715

28-10-2004   Jaroslav Daniška   EUtópia   verzia pre tlač

Turecku treba povedať NIE

Turecko je krásna krajina plná starých a nádherných pamiatok. Na jej území sa odohrali bezpočty mýtov, legiend, či skutočných antických, kresťanských, byzantínskych alebo križiackych príbehov.

Reakcia na príspevok

PRE REDAKCIU :
autor: liberal
pridané: 29-10-2004 11:49


Vazena redakcia.
Pred cca rokom som s potesenim zistil, ze v SR existuje internetovy casopis s pravicovym, obcianskym zameranim. Ako spestrenie som prijimal aj obcasne katolicke komentare , natacajuce orientaciu casopisu niekde inde bokom od obcianskosti.
V poslednych tyzdnoch vsak uz uvedene natacanie orientacie presiahlo unosnu mieru. V diskusiach prevlada socialisticka orientacia, v clankoch katolicko – fundamentalisticka. Uvedene smery spolu uspesne BOJUJU, a pravicovy liberal (mojho typu ) iba zasne – kam som sa to dostal. .


Clanok – Turecku treba povedat NIE – to nie je o slobodnej diskusii, to je KDHacka uderka. A navyse – brnka na najnizsie ludske pudy. Osobne som PROTI EU, ale argumentacia v clanku – to nie je o supereni idei, ale o supereni zaujmov. Vobec nezastavam Turecko – o tom by som vam nevypisoval – ale VYZVY tohto charakteru sa priecia slobodnemu pravicovemu obcianskemu pristupu. Toto nie je vyzva do diskusie, ale DO BOJA.
Plne uznavam slobodu nazoru, slobodu internetu, ale urcity casopis by si vsak mal zachovavat urcitu tvar. Taketo nazory by sa nemali objavovat vo forme clankov – iba v diskusii.
Nemozem vam radit , navyse – tento problem je ovela zavaznejsi v nasej spolocnosti ako celku. Len mi je smutno. Asi sa budem musiet vratit na stranku ceskeho LIBINST.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group