ISSN 1335-8715

21-10-2004   Jaroslav Daniška   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

O defektoch slovenskej liberálnej ľavice

Sklamaní voliči prezidentského kandidáta Martina Bútoru tvrdia, že Slovensko potrebuje novú liberálnu stranu. Podľa toho, čo píšu, majú na mysli ľavicovo-liberálnu stranu, ktorej nepôjde ani tak o výšku daní, ako o ľudské práva, ktoré netreba pred štátom chrániť, ale ich uplatňovaniu aktívne napomáhať.

Reakcia na príspevok

RE: mff
autor: PeterS
pridané: 24-10-2004 21:35


Skuste radsej vo vasej farnosti, ja vam len naznacujem smer. A nezabudnite si pozriet originalne Maxwellove rovnice, tie Heavisidove pokriveniny su dobre akurat na to, aby sa potom niekto chvastal, ze pozna pojem tenzory. Dosledky nezmrzacenych rovnic su dalekosiahle a vystacite pri nich obrazne s plus a minus.
PS. Mozno dam nieco dokopy, urobim trosku osvety... teda ak niekto slusne prejavi zaujem. I ked tu mam bilag laviciara, paradoxne viem, ze moja hodinka moze mat cenu az niekolko tisic, podla toho ako ju vyuzijem. A tak sa musim rozhodovat, ci ist na maximalizaciu vyuzitia casu, alebo riskovat stratu pisanim prispevku. Vzhladom na to, ze najradsej nieco kopirujem, nespravam sa asi moc lavicovo... usetreny cas si vsimnem na ucte.
PSS. Inak, to ze vlastne veriaci nechcu aby sa veda priblizila viere (naopak to uz by bola totalna nemoznost) mi este nenapadlo. Dik za info.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group