ISSN 1335-8715

21-10-2004   Jaroslav Daniška   Kultúrna vojna   verzia pre tlač

O defektoch slovenskej liberálnej ľavice

Sklamaní voliči prezidentského kandidáta Martina Bútoru tvrdia, že Slovensko potrebuje novú liberálnu stranu. Podľa toho, čo píšu, majú na mysli ľavicovo-liberálnu stranu, ktorej nepôjde ani tak o výšku daní, ako o ľudské práva, ktoré netreba pred štátom chrániť, ale ich uplatňovaniu aktívne napomáhať.

Reakcia na príspevok

RE: Peter! Lukas!
autor: Peter Spáč
pridané: 23-10-2004 18:51


Neboj proti clankom o EU nic nemam, skor by som nejake uvital. Ale fakt si precitaj tento clanok, ved to je strasne, co sa tu pise.

Vies hodnoty ake zastavam su asi trochu posunute od praveho spektra. ale nemyslim si ze viera je zakladom pravice, rovnako ako ateizmus je zakladom lavice (kolko ludi najdes takych ako ja a naopak).

Co sa tyka tych potratov, to som napisal jasne. Moju priatelku by som tam nikdy nepustil, ale co napr. so znasilnenymi zenami?chcel by si aby take dieta donosila?
ja napriklad nie.

Inak tie stare farby sa mi zdali lepsie, tato zlta je taka...neviem, divna. ale to je fakt to posledne co by ma trapilo.

Vies co ma este zaraza? hovori sa tu o nejakej zarytej nenavisti laviciarov k nam, ale ked si toto pozorne precitas, tak toto je to iste. Aj preto sa mi pacil ten teolog, bol skvely a dokazal uplne nenasilne hovorit o viere, Bohu, vzniku sveta a pod.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group