ISSN 1335-8715

18-11-2002   Martin Hanus   Ficoviny   verzia pre tlač

„Objav“ roka – Fico je socialista!

Predseda strany SMER Robert Fico sa po septembrových voľbách aj slovami neodvratne vrátil tam, kde ako nepoškvrnený mladík začínal – k boľševikom. Novinári a politológovia sa po jeho plamennom parlamentnom vystúpení predháňali, kto prvý si tento „objav“ patentuje.

Reakcia na príspevok

No to je zasa skvot
autor: Marek D.
pridané: 04-12-2002 10:31


No konečne, som šťastný, že sa opäť môžem pokochať jedným z Vašich výplodov, ... Hanus. Hanba takto vyslovene kriticky hodnotiť človeka, ktorého ani osobne nepoznáte... Síce nie som ani zástancom často veľmi prekvapivých krokov a názorov predsedu Smer-u pána Fica, ani jeho vyslovený a zarytý odporca ako Vy, no takto veľkohubo kritizovať by som si nikdy nikoho nedovolil... Áno, určite je veľmi ťažké žiť len s jednou rukou - PRAVOU (určite viete o čom hovorím, ... pravičiar vyšitý) - a každý človek sa s tým nejak ináč vyrovnáva. Vy ste si zvolili opovŕhania hodnú cestu odbavovania sa na ľavicových politikoch. Len tak ďalej, možno Vás, bývalého pochlebovačného člena ODM, vrcholní predstavitelia pravicového bloku pochvália... Rád by som vedel, akú máte Vy víziu budúcnosti. Určite len samí praváci... Čo najviac takýchto článkov, určite to pomôže...

Znechutený Marek D. z Bratislavy


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group