ISSN 1335-8715

18-11-2002   Martin Hanus   Ficoviny   verzia pre tlač

„Objav“ roka – Fico je socialista!

Predseda strany SMER Robert Fico sa po septembrových voľbách aj slovami neodvratne vrátil tam, kde ako nepoškvrnený mladík začínal – k boľševikom. Novinári a politológovia sa po jeho plamennom parlamentnom vystúpení predháňali, kto prvý si tento „objav“ patentuje.

Reakcia na príspevok

RE
autor: wesley
e-mail: wesley@post.sk
pridané: 02-12-2002 10:03


nuz vsetkym ludom typu 'stat by sa mal postarat' a 'rovnake startovacie ciary' len tolko, socialne citenie je krasna vec a nevidim dovod, preco by sme mali hocikomu branit, aby rozdal svoj majetok chudobnym, ak ho to naplna stastim. ale nakoniec to dopadne vzdy tak, ze za vzletnymi reci o socialnom citeni je poziadavka, aby sa delil niekto druhy, ktoremu pod hrozbou nasilia ukradneme cast jeho penazi. a to vobec nie je ani eticke, ani spravodlive a vonkomcom nie socialne, je to obycajna kradez. este par slov k clanku o Ficovi, je naozaj excelentny, klincek bol trafeny po hlavicke. dokonca ma obzvlast tesi, ze Hanus ani raz nespomenul nenavidenych homosexualov, ktorych zvycajne obvinuje od sposobenia zleho pocasia az po brigady Al Aksa.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group