ISSN 1335-8715

08-10-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

SMK: Strana maďarských komunistov

Väčšina občanov zdieľa obavu, že SMK chce kráčajúc v Horthyho šľapajach vyvesiť nad Slovenskom maďarskú trikolóru. Táto obava je neodôvodnená. SMK dlhodobo kráča skôr v šľapajach Bélu Kúna a tá zástava, do ktorej chcú zaodieť Slovensko je červená.

Reakcia na príspevok

SM(r)K
autor: Lukas Krivosik
pridané: 09-10-2004 23:56


"Lukas dokazal by si povedat do oci Belovi toto o nom samotnom?"

Preco by som sa neopovazil povedat Belovi ze je socialista. Sam na tu prilezitost cakam. Ale najradsej by som to povedal Csakymu:-)

Ja to inak hovorim do oci aj kadehakom, hoci tam predsa len vidim viac tej trhovosti ako v SMK. Inak, Mises vyhodil dokonca aj Friedmanovi do oci, ze je socialista, to len tak na okraj?:-)

Pokial ide o to vlastenectvo, ja mam rad Slovensko, len s tym narodom co ho obyva mam coraz vacsi problem. Ale to, co nazyvam "slovenska otazka" nemam este sam pre seba komplexne zodpovedane. Preto sa moze zdat, ze niektore moje zavery si v clankoch na tuto temu odporuju. Ale prave v tomto clanku som sa snazil velmi triezvo analyzovat vztah k madarskej mensine, aj moznest dosiahnut modus vivendi na konzervativnom zaklade.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group