ISSN 1335-8715

08-10-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

SMK: Strana maďarských komunistov

Väčšina občanov zdieľa obavu, že SMK chce kráčajúc v Horthyho šľapajach vyvesiť nad Slovenskom maďarskú trikolóru. Táto obava je neodôvodnená. SMK dlhodobo kráča skôr v šľapajach Bélu Kúna a tá zástava, do ktorej chcú zaodieť Slovensko je červená.

Reakcia na príspevok

Tento clanok je preslap hodne vedla.
autor: liberal
pridané: 08-10-2004 10:27


Nemam zial cas citat cely prispevok, ale neda mi neozvat sa na nieco, co je asi jadrom – na kritiku LAVICIARSKEHO postoja casti SMK , hlavne vo veci polnohosp. dotacii. ale aj obhajoba prav mensin.

- Je smutne vytykat SMK nieco, co obhajuje skoro cela politicka scena Slovenska (tie dotacie). Socializmus kraca europou, vacsina politikov sa prizivuje na socialistickych heslach, aj nas „pravicovy “ minister financii nam zruzovel. EU slovaci prijali s nadsenim, aj s ich polnohosp.dotaciami a socialistickym riadenim ekonomiky. A zrazu je SMK vinne za aplikaciu tejto politiky.

Nasa politicka scena je taka, aka je - a SMK je z parlamentnych stran JEDINOU, ktorej by som v pripade nutnosti zveril svoju penazenku !!!
Keby nebolo SMK , ani by sme nevideli, ako ma vyzerat slusny politik.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group