ISSN 1335-8715

16-09-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slováci – obete konštruktivistickej povery

Nemáte niekedy dojem, že Slováci sú národ ako stvorený pre socializmus? Ja teda občas áno! Myslím, že na vine je tzv. konštruktivistická povera, ktorá je v nás hlboko zakorenená a príliš veľa našich spoluobčanov ovláda vždy, keď majú do urny vhodiť volebný lístok.

Reakcia na príspevok

:-)
autor: Lukas Krivosik
pridané: 22-09-2004 23:14


Mne nejde o to, aby sa jedna strana vzdavala svojho presvedcania na ukor druhej. Bude mi stacit taka ticha dohoda o tom, ze bojujeme kazdy na rovnakej strane frontu a v spornych otazkach sa nebudeme napadat.

Napr. take interrupcie. Klasicki liberali su (a to som pozrel viacero zdrojov) v tomto velmi oatrni na kategoricke sudy. Chapem, ze ste skor za, pricom ale viem si osobne predstavit plne liberalnu argumentaciu v neprospech interrupcii.

Staci, ked vy nebudete na konzervativcov ohladne tohto utocit. A my, v nasich kriziackych vypravach vzdy budeme politicky korektne hovorit o LAVICOVYCH liberaloch. Myslim, ze ti su aj vasimi protivnikmi, dokonca si myslim, ze ovela vacsi ako pre nas. Osvojuju si totiz vas nazov.

Takze take male primerie by mi stacilo. Akceptujme svoje rozdiely a tiez fakt, ze proti nam stoji Fico a EU. Ked to dokazali u US republikanov, dokazeme to aj u nas.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group