ISSN 1335-8715

08-09-2004   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

Augustové svetielka

Uverejňujeme text Martina Hanusa o dianí v EÚ, ktorý leží spolu s ďalšími článkami v 35. čísle týždenníka Domino fórum v tlačiarni. Vedenie firmy Dominopress minulý týždeň rozhodlo o zastavení distribúcie tohto čísla, v ktorého editoriali pôvodná redakcia vysvetlila dôvody svojho odchodu a poďakovala sa čitateľom a prispievateľom Domina za to, že stáli dlhé roky pri ňom.

Reakcia na príspevok

RE: Zo sveta
autor: Dominik Baco
pridané: 19-09-2004 23:13


Ehm, to co sa stalo v Domine..., no, ked som si prezrel webove vydanie posledneho cisla, kde bolo pod niektorym clankom meno Michala Havrana ml., dospel som k zaveru, ze obrat nastal a skutocne sa ten zbytok citatelov moze tesit na, povedzme forum volicov SDKU a ANO... alebo tej novej liberalnej strany, po ktorej sa nielen Michalovi Havranovi ml. asi velmi cnie.

V kazdom pripade, i ked som zachytil nejake sumy o tom, ze v Domine nie je vsetko v poriadku, predsa len som tie noviny na sklonku prazdnin povazoval za seriozne. Mladicka nerozvaznost? Hlupost?

Ad Eurozatykac - Klaus je sam vojak v poli, cela Europa sa vsak na eurozatykac tesi, ved zatvorit niekoho preto, co si povie na internetovom fore na opacnom konci Europy v sucasnosti mozne nie je...

Vdaka za link na TheAmericanCause :-)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group