ISSN 1335-8715

16-09-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Slováci – obete konštruktivistickej povery

Nemáte niekedy dojem, že Slováci sú národ ako stvorený pre socializmus? Ja teda občas áno! Myslím, že na vine je tzv. konštruktivistická povera, ktorá je v nás hlboko zakorenená a príliš veľa našich spoluobčanov ovláda vždy, keď majú do urny vhodiť volebný lístok.

Reakcia na príspevok

RE: Drahý levi.pl
autor: levi.pl
pridané: 18-09-2004 21:41


Inak Jano, nehovor mi, ze je tento clanok dobry. Moc som toho uz na PS necital, ale staci si kliknut na clanok Mareka Hrubca, s ktorym aj ked v mnohom nesuhlasim, je o mnoho tried vyssie. Na jeho clanku je vidiet, ze si dal zalezat, nevylieval si jednostrane svoje frustracie (myslim ze to narozdiel od pana Krivosika ani nemal za potreby, posobi omnoho vyrovnanejsim a pokojnejsim dojmom), ale snazil sa podat nieco duchaplnym sposobom. A je schopny pocuvat aj druhych. Dal do toho aspon trochu casu, a ja nelutujem ze som to cital. Vsimni si, ze v mnohom s nim nesuhlasim.

Zato pan Krivosik tu pise clanky s kadenciou rotacneho gulometu, a na urovni to je vidiet. V jeho clankoch je same "ja" a "mne", nesmierne silna chyba v tejto brandzi, je plna samych ! a nalepkovani (co to komu dava), koniec koncov aj na gramatickych chybach je vidiet, kolko casu stravil za textom. Len hr,hr napisat toho co najviac. Onalepkovat vsetko. A vzdy vychvalit KDH (sice sa vzdy povie, ze maju aj chyby, ale nikdy nie AKE), najma Palka treba vynachvalit (pre mna asi jedna z najvacsich vad na KDH). A treba si ich stavat za vzor. (?)

Ja by som o KDH skor povedal, ze ma potencial, ale aj vazne chyby. Dost vazne, aby som ich nevolil. Ale to sme uz rozoberali spolu.

No nic.
Nj, kvalita vs. kvantita.. ze?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group