ISSN 1335-8715

08-09-2004   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

Augustové svetielka

Uverejňujeme text Martina Hanusa o dianí v EÚ, ktorý leží spolu s ďalšími článkami v 35. čísle týždenníka Domino fórum v tlačiarni. Vedenie firmy Dominopress minulý týždeň rozhodlo o zastavení distribúcie tohto čísla, v ktorého editoriali pôvodná redakcia vysvetlila dôvody svojho odchodu a poďakovala sa čitateľom a prispievateľom Domina za to, že stáli dlhé roky pri ňom.

Reakcia na príspevok

RE: Domino
autor: Martin Hanus
pridané: 13-09-2004 16:55


Je to tak. Nami povodne pripravene cislo (prve septembrove) majitelia stiahli z distribucie (do stankov preniklo len zopar cennych kusov) a osobne som nepredpokladal, ze ho vydaju opat. Stalo sa - s novym a dost hlupym editorialom a nejakym Justinom P... (asi pseudonym, nemam tusenie, kto sa pod nim ukryva) na tretej strane. Vsetko je to blaznive, som zvedavy, ci nejaky salat vydaju majitelia Domina aj v tomto tyzdni. Neviem si to sice predstavit, ale uz som sa pri nich neraz zmylil...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group