ISSN 1335-8715

08-09-2004   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

Augustové svetielka

Uverejňujeme text Martina Hanusa o dianí v EÚ, ktorý leží spolu s ďalšími článkami v 35. čísle týždenníka Domino fórum v tlačiarni. Vedenie firmy Dominopress minulý týždeň rozhodlo o zastavení distribúcie tohto čísla, v ktorého editoriali pôvodná redakcia vysvetlila dôvody svojho odchodu a poďakovala sa čitateľom a prispievateľom Domina za to, že stáli dlhé roky pri ňom.

Reakcia na príspevok

RE: Off topic - susto
autor: PeterS
pridané: 10-09-2004 15:56


By ste sa divil, ale nieco som zachytil. Som rad, ze viete, ze u mna vzdy dobre nakupite... Dakujem za doveru.
Ale bohuzial, necham si to pre seba, v niektorych spekulaciach, aj ked tato konkretne vysla knizne, sa neorientujem, takze akurat mam info, ze aj take a take konstrukcie su mozne. Verifikacia konstrukcii nie je, z pochopitelnych dovodov, mozna. Je mozne sa orientovat iba podla toho, kolko tautologii spravia konstrukcie navzajom a so znamymi faktami. A ked som si isty, ze ich je hodne, resp. s dolezitymi javmi su v korelacii, vtedy to pouzijem aj verejne.
Diskusiu sledujem, akoby nie, vzdy si rad precitam nieco od vas, len mam tolko roboty ze nemam kedy si ani odfuknut.
Na druhej strane, moje nazory su skoro totozne s p. Deweyiom a ten si zatial vedie skvele a profesionalne. Az mam niekedy pocit, ze by si mal zalozit nejaky fond na podporu tvorby prispevkov. Rad prispejem.
A vy, ako sa dari? (Naj.sk: "Najúspešnejší mesiac týchto stránok bol august 2004 s 7926 prístupmi", problemy Domina by mohli byt vyzvou pre sikovnych.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group