ISSN 1335-8715

01-08-2006   Václav Klaus   EUtópia   verzia pre tlač

Vraťme se k mezivládní Evropě

Evropská ekonomika stagnuje, i když rok 2006 asi bude rokem nejrychlejšího ekonomického růstu v tomto desetiletí. V každém případě je jasné, že tempo ekonomického růstu v Evropě je dlouhodobě daleko pomalejší než ve všech dalších relevantních částech světa. Za posledních šest let rostla Evropa průměrně jen o 1,3%, v problémech se již patnáct let topící Japonsko o 2,7 %, USA o 3,5%, a to radši neuvádím data o Asii.

Reakcia na príspevok

RE: štát kontra štát
autor: Lukas Krivosik
pridané: 03-08-2006 11:41


Libertarian, skrat v logike. 1. nepovedal by som, ze v EU je menej zmrdov ako v tejto vlade. Podla mna su oni mozno este horsi, 2. ja som obhajcom samostatneho slovenskeho statu prave kvoli tomu, ze Slovaci si mozu vladnut sami a vychutnavat svoje kolektivne vitazstva, aj niest nasledky svojich nezmyselnych politickych rozhodnuti.

Takze Slovaci nech si uziju a toto vychovne posobenie samostatneho statu budem vzdy obhajovat. Mimochodom, neprispel si svojim dielom k zvoleniu tejto vladnej koalicie aj ty, ked si tu pred volbami z absolutistickych libertarianskych pozicii obhajoval nevolenie?!

Bol si vobec volit Libertarian? Ak nie, tak neviem, co ti prekaza.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group