ISSN 1335-8715

08-09-2004   Martin Hanus   EUtópia   verzia pre tlač

Augustové svetielka

Uverejňujeme text Martina Hanusa o dianí v EÚ, ktorý leží spolu s ďalšími článkami v 35. čísle týždenníka Domino fórum v tlačiarni. Vedenie firmy Dominopress minulý týždeň rozhodlo o zastavení distribúcie tohto čísla, v ktorého editoriali pôvodná redakcia vysvetlila dôvody svojho odchodu a poďakovala sa čitateľom a prispievateľom Domina za to, že stáli dlhé roky pri ňom.

Reakcia na príspevok

RE: Off topic - susto
autor: PeterS
pridané: 10-09-2004 10:25


Tak ano, Australska poda v poslednej dobe miesa karty evolucionistov, neviem teraz hned aky pitekus, ktory na zaklade inteligencnej urovne tam nemal byt, tam bol o par 10000 rokov skor nez by sa na evolvovaneho homoida slusalo. Ale to si uz musia konecne upratat sami vedci... preco h.erectus mal radovo vecsiu mozgovnu ako my, ale podla vsetkeho tupy ako tago??! (Ja som skor z hladiska logiky zastanca nejakeho "ETE ID" (extraterrestrial entity inteligent designer), asi ako sumeri pisu o Annunaki, ci semiti o Elohim-och).
Ale toto, vyssie, to je silna kava. Odoberat material zo slnka, regulovat procesy... "porucime vetru desti" (to uz potom mozeme naplnu hubu otvorit pandorinu skrinku pravdy a vypustit to, co stare narody tam zapisali, napr. praveka vymena slnka kymsi, ci zmena smeru rotacie zeme, kedy ako sa aj v biblii pise, slnko stalo 3 dni na oblohe (nez sa zem rozbehla opacnym smerom). Po takychto pokusoch uz nebude nic v risi bajok, ci zasahov bozich.)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group