ISSN 1335-8715

17-07-2006   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Michal Meško: „Teraz sme jednotka“

Ešte ako stredoškolák na martinskom gymnáziu založil niekoľkonásobne ocenený študentský časopis, ktorý sa stal vzorom pre stredoškolské časopisy po celom Slovensku. Bol spolutvorcom populárnej webstránky Referáty.sk, ktorú po rokoch predal. Dnes je tretinovým spolumajiteľom kníhkupectva Martinus.sk. A jeho vek, 21 rokov, dokazuje, že človek nie je nikdy príliš mladý na úspech: Michal Meško. (neskrátený rozhovor, uverejnený v .týždni)

Reakcia na príspevok

RE: Krivosik aka je tvoja viera?
autor: Milos
pridané: 19-07-2006 21:00


Lukas
Skoda sa k Ficovi vyjadrovat pockame si na programove vyhlasenie a zacneme nadavat, alebo aj mozno nie potom teraz je to len dohad co asi sparvi podla toho co viem nebude zo slubov realne splnenych ani 10% ale to hovorim len podla toho co som sa dopocul a viem aj to ze pravdepodobne na Ficovladu doplatia najviac ti co ho volili a to im bude ako zadostucinenie.
Zatial je iste len jedno ze Ficko obral tento stat o cca 1mld eur ihned po zostaveni vlady. A dalsie peniaze odchadzaju a ak bude zle vyhlasenie budu odchadzat dalej.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group