ISSN 1335-8715

20-08-2004   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Dosť bolo Dubčeka!

Alexander Dubček patrí spolu s Ľ. Štúrom a M. R. Štefánikom k najpopulárnejším postavám slovenských dejín. Je to pochopiteľné, ide zrejme o celosvetovo najznámejšieho Slováka. Navyše mnoho ľudí s ním spája nádeje a atmosféru, ktoré vzbudila pražská jar. Je však úcta, prechovávaná k Dubčekovi, oprávnená?

Reakcia na príspevok

RE: Wesleymu a dalsim
autor: wesley
e-mail: wesley@post.sk
pridané: 23-08-2004 21:15


Wesley nie je pseudoliberal, wesley je liberal. neviem preco ma ujo krivosik nazyva pseudoliberalom. ved v konzervativnych kruhoch niet horsej nadavky ako liberal. takze ma kludne povazuj za liberala.

clanok od golbergovej som cital. zase jedna vykladacka z kavy, ktora medituje nad Hayekom. samozrejme som nikdy netvrdil, ze hayek by bol za gay marriages v zakone. ja som tiez proti, jednak preto, ze by sa potom rapidne zvysila rozvodovost a okrem ineho, nie je moc vhodne, ze budu evidovat homosexualov na nejakom ministerstve, vieme ako to naposledy dopadlo v 30-tych rokov v nemecku. ale pre nezorientovanych, na MV SR sa doteraz vedu zaznamy o homosexualoch, veselo sa pokracuje v tradicii breznevizmu, samozrejme, ak bude treba niekoho niekedy zdiskreditovat, tak sa to moze hodit. takze tak.

ja som skor za zrusenie vysad pre hetero manzelstvo, to by bolo jedine zmysluplne riesenie. podstata dnesneho problemu okolo gay marriages je v tom, ze ked uz tu uprednostnujeme hetero manzelstva, tak dovolme homosexualom aspon to, aby mohli po sebe dedit, navstevovat sa v nemocnici atd., cisto v ramci miluj blizneho svojho. ziadna nenormalna poziadavka, ale to by konzervativci nesmeli byt posadnuti patologickou nenavistou voci homo.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group