ISSN 1335-8715

17-07-2006   Lukáš Krivošík   Rozhovory   verzia pre tlač

Michal Meško: „Teraz sme jednotka“

Ešte ako stredoškolák na martinskom gymnáziu založil niekoľkonásobne ocenený študentský časopis, ktorý sa stal vzorom pre stredoškolské časopisy po celom Slovensku. Bol spolutvorcom populárnej webstránky Referáty.sk, ktorú po rokoch predal. Dnes je tretinovým spolumajiteľom kníhkupectva Martinus.sk. A jeho vek, 21 rokov, dokazuje, že človek nie je nikdy príliš mladý na úspech: Michal Meško. (neskrátený rozhovor, uverejnený v .týždni)

Reakcia na príspevok

RE: Krivosik aka je tvoja viera?
autor: Ondrej
e-mail: nepto@platon.sk
webstránka: http://nepto.sk/
pridané: 18-07-2006 11:43


Mily obranca

Pokial viem, byt uspesny, zarabat peniaze, robit biznis ci dokonca aj byt bohaty nie je v najmensom rozpore s krastanstvom. Ono totiz byt nad ramec isteho spolocenskeho priemeru je aj urcita spolocenska zodpovednost, ktorej nie vsetci su schopni. Vacsinou to byva prave tak, ze bohati a uspesni davaju pracu tym druhym a tym de facto zodpovedaju za ich zivoty, myslim za urcity standard a istoty.

Clanky ako pise Lukas potrebuje tato krajina ako sol. Nech sa davaju za vzory ludia, ktori realne vzormi su. Ludia, ktorych je hodne nasledovat. Su to obycajni ludia, ale robia neobycajne veci, preto stoji zato o nic pisat.

Michal Mesko je sikovny chalanisko (nepoznam ho, sudim podla clanku) a je dobre, ze je o nom napisane. Niekomu inemu to moze dodat vieru a odhodlanie, ze "sa to da". Ludia ako on posuvaju tuto krajinu dopredu a cim viac ich budeme mat, tym lepsie pre vsetkych, i pre Teba.

Ondrej


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group