ISSN 1335-8715

05-07-2006   redakcia   Rôzne   verzia pre tlač

Prednáška Michaela Novaka v Bratislave

Slovensko na pozvanie Konzervatívneho inštitútu Milana Rastislava Štefánika opäť poctí svojou návštevou významný americký filozof a teológ Michael Novak. Ste srdečne vítaní!

Reakcia na príspevok

Mily Zolko
autor: Ozi
pridané: 06-07-2006 12:26


Uz na zakladnej skole sme sa ucili ze clovek si robi POZNAMKY na to aby sa mal pri prednaske o co zachytit a CITATY (ktore si vacsinou pise na papier) aby ich mohol odcitovat, Michael Novak nie je ziaden Jurij Gagarin, ktory nebol vo vesmire a musi citat co tam videl, takze ver mi aj ked nieco cita s tymi myslienkami je stotozneny, ano hovoris ako ti ktori pouzivaju v statoch vseliake ine len nie normalne praktiky a ospravedlnuju to tym ze my iny nepozname ich specificke podmienky tak nemozme navrhovat riesenia ani sa niako inak vyjadrovat. Michael novak hovori univerzalne pravdy a verim ze ma dost pokory na to aby nekecal alebo minimalne nehovoril nic s cim nie je stotozneny. Takze pozorne pozeraj pocuvaj rob si poznamky a ked budes mat na www.prop.sk novy clanok, daj mi vediet, precitam si. S prianim zdaru

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group