ISSN 1335-8715

27-06-2006   Matúš Demko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Biznis ako poslanie

Bývalý poradca amerických prezidentov Forda a Cartera Michael Novak nás v knihe Biznis ako poslanie oboznamuje s poznatkom, že mnohí ľudia pracujúci v biznise berú svoju prácu ako poslanie a povolanie. Pre tých, čo sa pohybujú v prostredí biznisu, nie je jedinou motiváciou zarábanie veľkého množstva peňazí. Ide o výzvy, ktorým môžu čeliť. Keď sa tieto výzvy pominú, mnohí biznismeni svoj biznis opúšťajú.

Reakcia na príspevok

RE: Off - k sledovanej teme
autor: PeterS
pridané: 28-06-2006 11:49


Vedel by som si predstavit scenar k fiction, kde sa v starovekej tantrickej - bisexualnej sekte hlasajucej lasku kazdeho s kazdym udial prevrat a zo sekty sa odstiepili homosexuali.

A tato nova sekta sa rozhodla postupne ovladnut svet. Vytvorili si cisto muzsku organizaciu a za nepriatelov vyhlasili hetero. Nie otvorene ale skryte, zakazali hetero akykolvek pozitok a zeny odsudili na vecne rodenie.
Ustrednym bodom ich strategie je tajne poznanie, ze cim viac zenam znechutia vedomie rozkose tela, tym viac sa telo bude tomu branit. Na to vymysleli vecny hriech a vysledkom je, ze telo zeny sa brani imunitnou reakciou voci plodu. A plod si z toho berie tu informaciu, ze musi byt homo, ak chce zazit rozkos. Ak sa rozhodne byt hetero, akoby sa prihlasil k svojej hriesnosti a caka ho krv, pot a choroby.
Z toho spolok usudil, ze vykupenim z hriechu je vlastne homoorientacia.
Vdaka tymto psy technikam sa snazi, aby zem zaplnilo co najviac homoorientovanych muzov a zien.

Pise sa rok 2639 a posledny heterosexual si do hrobu odnasa prastare hriesne praktiky...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group