ISSN 1335-8715

27-06-2006   Matúš Demko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Biznis ako poslanie

Bývalý poradca amerických prezidentov Forda a Cartera Michael Novak nás v knihe Biznis ako poslanie oboznamuje s poznatkom, že mnohí ľudia pracujúci v biznise berú svoju prácu ako poslanie a povolanie. Pre tých, čo sa pohybujú v prostredí biznisu, nie je jedinou motiváciou zarábanie veľkého množstva peňazí. Ide o výzvy, ktorým môžu čeliť. Keď sa tieto výzvy pominú, mnohí biznismeni svoj biznis opúšťajú.

Reakcia na príspevok

Off - k sledovanej teme
autor: PeterS
pridané: 28-06-2006 9:57


K sledovanej teme homosexuality jedna aktualna infoska:
Womb environment 'makes men gay'
http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/5120004.st...
...
Je pravděpodobné, že ženské tělo považuje mužský plod za "cizí". Vyvolává to reakci imunitního systému, která pravděpodobně sílí s každým dalším počatým dítětem mužského pohlaví. Protilátky imunitního systému mohou ovlivnit vývoj mozku u mužského plodu.
...
PS. To ze je plod pre zenske telo v podstate votrelec a telo zeny sa brani prudkou imunitnou reakciou je znamy fakt a problem. Inak, neviem si to dat dost dobre do suvisu s tym, ze zeny maju najme rodit a sex je len za ucelom plodenia. Nevymyslame si pod ruskou teologickej dogmy nieco ine, nez na co je telo konstruovane? (Zeby soudruzy z nebes udelali nekde chybu?)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group