ISSN 1335-8715

27-06-2006   Matúš Demko   Slobodný trh   verzia pre tlač

Biznis ako poslanie

Bývalý poradca amerických prezidentov Forda a Cartera Michael Novak nás v knihe Biznis ako poslanie oboznamuje s poznatkom, že mnohí ľudia pracujúci v biznise berú svoju prácu ako poslanie a povolanie. Pre tých, čo sa pohybujú v prostredí biznisu, nie je jedinou motiváciou zarábanie veľkého množstva peňazí. Ide o výzvy, ktorým môžu čeliť. Keď sa tieto výzvy pominú, mnohí biznismeni svoj biznis opúšťajú.

Reakcia na príspevok

ETATISTI vitazia.
autor: LIBERTARIAN
pridané: 27-06-2006 13:19


Kam to az moze dojst, ked sa socialne zvyhodnovanie a prerozdelovanie uprednostni pred nedotknutelnostou majetku, popisuje perfektne clanok o Svedsku :
http://libinst.cz/clanky.php?id=66...

Po precitani clanku o devastacii Svedska a po precitani volebneho programu KDH s jeho socialnymi prorodinnymi, pronatalitnymi, promanzelskymi etatistickymi navrhmi som ziskal nazor, ze k upadku podobnemu tomu vo svadsku sa blizime - iba bez tej jeho predoslej zivotnej urovne. VSETKY slovenske politicke strany hlasaju to iste.

ETATISTI vitazia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2024 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group