ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Carnogursky na TA3:
autor: D
pridané: 22-06-2006 15:48


Ale v akej inej rovine to moze byt, ako "jedna babka povedala". Dokonca aj keby to bolo publikovane v tlaci a to by mohlo byt len za okolnosti, ze maju v zalohe slusne dokazy, aj tak by tu bola diskusia o tom, ze to niekto "nasil". Nie, nie to pochybovanie nie je vzdy na skodu a to malo, co tu padlo si pri troche snahy mozes overit. Nemusis. Mozes to ignorovat. Ja som zaujal moralny postoj a naznacil, z coho prameni.
Ano zavist hraje casto dolezite kriterium, ale niekedy sa naopak, opravneny hnev odbija prave odvolavanim sa na zavist. Proste zdravy rozum...a nikomu neberiem pravo urobit si nazor aj o mne na zaklade toho, co som kedy napisal a v tomto pripade bez pochyb sa hanbit nemam za co.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group