ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Fico ponúkol tri možné varianty koalícií
autor: jg
pridané: 19-06-2006 18:06


Este by som doplnil, ze byt "principialny" v takych prkotinach (mlieko, maslo rozky - podla teba sameho nepodstatnych), moze teraz znamenat citelnejsie kompromisy a ustupky v dolezitejsich veciach. To pre porovnanie s "nepragmatickym" KDH, aj ked nespravodlive, pretoze ich principialnost je len predstierana a dokonca velmi casto uplne vadna.
V kazdom pripade vela ludi (tych chudobnejsich platiacich 38%+ dan) sa opravnene pyta, co priniesla reforma osobne a hmatatelne im, a preco by ju mali podporovat. Mam dovodne podozrenie, ze vysvetlovat im ze niekto iny moze kumulovat viac kapitalu je pre nich dost malo pochopitelny a tym irelevantny dovod pre akukolvek podporu reformam a tym padom naivita, ktora nema s pragmatizmom vobec nic spolocne.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group