ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

vecernicek
autor: jednokto
pridané: 19-06-2006 16:34


podla najnovsich sprav chce mat fico koaliciu s kdh a sns... ale ani smk nevylucuje...keby bola koalicia smer+kdh+smk, tak to by slotu asi slak trafil, keby fico vymenil sns za smk... hned by to bol janiciar a slota by ho prifaril k tym skaredym s krivymi nohami co sem prisli na skaredych konoch...

bela sa hned nechal pocut, ze este dnes pride k rokovaniu medzi smk a smerom (bela sa ponahla) ..zaroven sa bela nechal pocut, ze postoj smk velmi zalezi na postoji kdh..teda bela po desifracii vravi toto" pocuj pali, idete do toho? lebo my ano, ked aj vy".. pali mu povie "tak podme a ludom povieme, ze sme sa obetovali a budeme fica strazit aby neblbol".. a tym padom tu budeme mat do nedele vladu smer+kdh+smk...

fico imto ulahcuje tym, ze uz nevravi o progresivnej dani a o dani z dividend, ale o znizenej sadzbe dph na potraviny... to mu kdh kludne odklepne, ved socialne-etatisticke je kdh az-az. smk toma na haku, hlavne nech dostane vystavbu a podohospodarstvo..aspon sa bude viac predavat ich rozkov od czucza zo samorina a aj viac papriky a melonov sa preda..

a aj tak ta znizena sadzba dph bude iba tri roky, potom sa musia sadzby dph podla eulegislativy ujednotit...dufam ze sa potom ujednoti na tu nizsiu sadzbu :)

a to je pre dnes vsetko, dobru noc deti...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group