ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Fico ponúkol tri možné varianty koalícií
autor: jednokto
pridané: 19-06-2006 16:16


pises "Je na tom nieco dobre alebo "pravicove", orabovat chudobnejsich percentualne viac? " moja odpoved (kvalita odpovede je rovna kvalite otazky": v tomto konkretnom pripade ano.


ako zvyhodnuje DPH tych, ktori nevyrabaju? pod tymi, ktori "nevyrabaju" zrejme myslis obchod a distribucu siet.

mas pravdu v tom, ze nie je na nej principialne nic spravodlive...ale nic spravodlive nevidim ani na jej deleni podla tovaru..

lebo ked uz dan, tak jedina spravodlivost bude taka, ze rovna pre kazdeho bez ohladu na to, kto kolko zaraba... preto si nemyslim, ze je dobre sa tu ohanat tym, ze niekto tu bude rabovat chudobnych. stat tu rabuje, ale aspon v tom orabovani nech sme si rovni...

ja nevidim jediny dobry, pravicovy dovod na to, aby na stolicky, vibratory a ceruzky bola 19%DPH a na kofolu alebo lentilky napr. 9% DPH..ty ano? tak ho daj sem...

ktona to najviac doplati? pracujuci chudobni? co to je najviac? to akoze ked si pracujuci chudobny kupi kilo sunky tak na dani zaplati viac ako ked si ju kupi flasik alebo jakabovic?


"Myslim, ze robit si tazku hlavu z takejto "deformacie trhu" v trhu uz tak otrasne deformovanom nie je nutne. " za tuto vetu by ti Sulaj nohy vybozkaval... ked nam lajno od holuba na hlave pristalo, nech nam spadne aj strecha na hlavu, ze?


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group