ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

KDh uz karha mladeznika Lipsica za odmietnutie smeru :)
autor: jednokto
pridané: 18-06-2006 23:47


teda nakoniec predsa len az tak o principy nejde a ked to moze byt moralne-relativisticko-utilitaristicky prospesne, mozno zazmurit oci nad principmi,hlavne ze budeme inych moralisticky karhat.. neviem co si mam pocat s tou myslienkou, ze kdh nejak fakt pouzilo politickeho eleva cisteho moralneho lipsica, aby rozohral svoju srdcovu temu,ktoru vyuzili ako bail-out z vlady, aby ho nakoniec sprdli a potriasli si rukou s tymi, ktorych principialisticky lipsic odmietol... mlady horlivy skautik lipsic dostal od starsich lekciu z politiky :)

BRATISLAVA 18. júna (SITA) – Nočnými výrokmi podpredsedu KDH Daniela Lipšica na adresu možnej spolupráce kresťanských demokratov so Smerom-SD sa dnes zaoberalo predsedníctvo KDH. Lipšic po zverejnení priebežných výsledkov parlamentných volieb totiž uviedol, že spoluprácu KDH so Smerom-SD si nevie predstaviť. Lipšica na rokovaní predsedníctva podľa informácií agentúry SITA kritizovali za to, že predniesol pred médiami osobný názor bez konzultácie v orgánoch strany.

Predsedníctvo KDH dnes v Bratislave rokovalo s menšími prestávkami takmer sedem hodín. Kresťanskí demokrati sa zaoberali aj možným povolebným vývojom. Ich stanovisko však doteraz nie je známe.

Podľa hovorkyne strany Anny Andrejuvovej hnutie ešte nedostalo od Smeru-SD ponuku na rokovanie a zástupcovia víťaznej strany zatiaľ nekontaktovali žiadneho predstaviteľa hnutia.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group