ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Moje silne tusenie
autor: jednokto
pridané: 18-06-2006 23:39


neviem ci hardcore jadro z kdh neopuzilo horliveho mladika lipsica aby rozohral svoju srdcovu temu do extremu a tak sa blysol a tym aby kdh malo sancu opustit lod pred koncom a nemuselo stat s kapitanom na mostiku, ked sa zacne potapat... mozno naozaj viacero ludi z kdh by podla mna mohlo takto kalkulovat, ze elegantnou velkou rosadou vymenia sdku za smer a nakoniec aby nebol lipsic sklamany ze stari harcovnici k jeho nevoli si podaju ruky so smerom a on im k tomu nechtiac pomohol....

koalicia smeru, kdh a smk sa mi vidi ako realna, ved preco inak uz hned dnes hrusovsky musel dementovat to, ze by smer oslovil kdh s ponukou spoluprace ako prvych?? viete, bez vanku sa ani listok nepohne :)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group