ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Moje silne tusenie
autor: jednokto
pridané: 18-06-2006 23:09


nie. ak by slo kdh so smerom, tak to by znamenalo, ze vladu s sdku rozbilo oficialne len kvoli takej (zo statnickeho pohladu) prkotine ako je zmluva s vatikanom, aby sa spojila s vacsim zlom, teda so smerom!!! raz na jar urobia prazdne gesto a odidu z vlady kvoli moralistickym principialistickym zakonnickym dovodom a nasledne ich o par mesiacov ich poslapu aby isli do valdy so smerom???

ako by si chcelo kdh udrzat tvar, ked kvoli zmluve s vatikanom rozbije vladu, privola predcasne volby a nasledne pojde do vlady so smerom???? teda kdh odhodi z vlady sdku len preto, aby do nej islo so smerom a dosiahlo vatikansku zmluvu? to je pre kdh zmluva s vatikanom dolezitejsie ako vsetky reformy co sa tu udiali???????? pre nich je dolezitejsie vatikanska zluva vo vlade so smerom ako reformy vo vlade s sdku??

lukas akym dusevnym a morlanym salto mortale chces teraz obhajovat to, ze by kdh slo do koalicie so smerom, ked predtym sdku odhodili kvoli tupine? ... nie - kdh musi urobit vsetko preto aby bola koalicia sdku+kdh+smk+hzds. proste ak by to vyslo tak by sa vydarila jedna grandiozna megapoliticka kalkulacia - hzds by sa dostalo do vlady (miki by rehabilitoval viacerych z hzds, meciar by asi siel do kelu - pokial nebude tvrdit, ze pojde on do vlady, alebo sa obrati na smer a sns) ako ustupok voci tomu, ze by smer bol mimo diania dalsie styri roky a teda reformy by mali viac casu sa plne ukazat...


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group