ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Koho budem volit
autor: D
pridané: 18-06-2006 23:02


K tej jednotke nema zmysel sa vyjadrovat, aj ked si to adresoval Lukasovi. Ak hento ma byt vecna diskusia o tzv. "pravnom pozitivizme", tak to pardon.

Peter, ale chyba mi alternativa zastupitelskej demokracie. Sam sice hovoris o tom, ake je to fuj, ale v tomto prispevku mi to skor pride alibisticke - svojim sposobom som si z toho precital, ze si si sam vedomy odpostatnenosti demokracie, nech uz pokulhava akymkolvek smerom a ze si sam uvedomujes, ze cesta vedie skor cez je "budovanie"(vylepsovanie,smerovanie,participaciu na nej) ako demontaz.
Ano, kompetencie by sa mali presuvat vsade, kde je to znamena vacsi dosah volicov a vacsiu moznost kvalitativne ovplyvnovat. Ale bolo by ovela lepsie, keby si zacal konkretizovat, pretoze toto je dolezita agenda a hlavne liberalnych stran, nielen vseobecne kecat do vetra.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group