ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Fico dnes:
autor: Lukas Krivosik
pridané: 18-06-2006 17:23


PeterS, nevedel som, ze v Pezinku sa internet pouziva ako terapeuticky prostriedok pre liecenie paranoje. Ako to vobec dokazes tolko pisat s rukami zviazanymi zvieracou kazajkou? Alebo mas k dispozicii nejaku zdravotnu sestru, co tie zlataniny natuka za teba?!

Kazdopadne, KDH s HZDS nepojde, ale myslim, ze nepojde ani so Smerom. Smer a KDH sami nemaju dost hlasocv a v koalicii s SMK by boli najslabsou stranou s rizikom, ze Smer ma vzdy v zalohe SNS a HZDS, ktore im v parlamente zahlasuju za cokolvek.

Opozicia je pre tuto stranu najpravdepodobnejsi variant. Este je vsetko otvorene. Bolsevikovi sa ale uz asi nevyhneme. Uvidime ako veci dopadnu.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group