ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: volby
autor: jednokto
pridané: 18-06-2006 15:07


vy vsetci urazene principialne intelektualsky hrdi volici mozte byt radi, ze velka cast ludi si uvedomila, ze politika je umenim mozneho a nie idealneho, inak by ste tu uz dnes naobed mali pohodlne vacsinovu populisticku koaliciu...

zase situaciu zachranili ludia co si uvedomili ze aj tak treba zatat zuby a volit proti ficovi a nie pre svoj idealny stav... dufam ze postupom vekov sa u nas vyvinie system dvoch maxi stran smer a sdku, plus narodnostne orientovane dve stranicky... kdh splynie s sdku po case (nevravim ze hned toto volebne obdobie).

kto je uz unaveny ze furt treba volit proti niecomu - raz proti meciarovi a teraz proti ficovi - si neuvedomujue, ze to je beh na dlhu trat, kde cielom je standardizacia politickeho spektra - a ja to vidim este tak na dve tri volebne obdobia....


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group