ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: Ja volim podla programu
autor: D
pridané: 17-06-2006 19:55


Prosim Ta pekne. Nie, HSLS nebola uniformnou stranou a nie vsetci prijimali vsetky jej totalitne praktiky.
Co je podobne s predvojnovou HSLS? Je Ti sympaticka? No keby si povedal, ze Ti je sympaticky konkretny jej clen alebo hoci aj predstavitel, tak je aspon o com diskutovat. Tak co do pekla Ti je na tej strane take sympaticke? Odkedy bol Tiso v strane, odkedy v nej zaujimal vyznamne postavenie a odkedy boli zname jeho nazory? Co si mysliet o takych, co stali po jeho boku?
Jeden z najdolezitejsich motivov, preco sa tu udiali cistky, okrem vziteho antisemtizmu a zavisti, bola ambicia okradnut spoluobcanov.
Do socialnej demokracie sa nasackovali "stbaci", aspon v zmysle retoriky vtedajses HSLS, ked poslala po uchopeni moci do politickeho lagra takmer 7000 politikych vaznov a dalsie tisice prenasledovala.
Demokraticku stranu radsej nespomenies.
Komunista - to bolo strasiak, ktorym sa legitimizovali represie, presne tak, ako bol pre komunistov neskor podobnym strasiakom "burzuj".
Dokedy sa tu budu produkovat tieto romantizujuce reci? Mimochodom, tym komunistom strasili a legitimizovali politicke cistky aj fasisti. To ze sa sem nasackovali nakoniec prave komunisti, na tom maju nemalu zasluhu aj pani z HSLS, SNS a ich bratia z mensinovych stran, najma tej fesistickej s ktorymi vytorili totalitny rezim, ktory vyborne posluzil fasistickemu nemecku.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group