ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: v minulých voľbách
autor: jg
pridané: 17-06-2006 18:04


Pre ludi s moznostou kumulovat kapital je to jasne. Pre vacsinu ludi, ktori vacsinu toho, co zarobia aj minu je to neferove a je pre nich prvorade nieco ine. To je hochstaplerstvo, ked tvrdis, ze kumulacia kapitalu je dolezitejsia ako prijmy konzumentov. To su hypoteticke nezmysly, ktore nemas najmensiu sancu podporit falzifikujucimi testami nieto este dokazat. Ak konzumenti nebudu viac kupovat, kapital sa nemoze rychlejsie kumulovat. Dobry ekonom si to ma uvedomit, a nemystifikovat klamstvami. Ak to nemoze zrealizovat koli tej zberbe v parlamente, tak to aspon moze pravdivo povedat a nevymislat si demagogicke nezmysly. Nieto ho nuti nasilim, aby to podaval ako uspesnu reformu?

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group