ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: v minulých voľbách
autor: alfaomega
pridané: 17-06-2006 17:16


tu nejde konkrétne o mňa, že platím menšie dane, tu ide o princíp - súčasné daňové zaťaženie umožňuje oveľa rýchlejšiu kumuláciu kapitálu, a to aj pre jedincov, ktorí nedostali nič zadara, a začali od piky - poznám zopár takých prípadov zo svojho okolia...mne sa to zdá maximálne férové, a to že je spotreba zdanená vyššou DPH, je v tejto chvíli až druhoradé...ja by som samozrejme tiež radšej videl ministra, ktorý by dokázal výdavky silne zrezať, a dane skutočne razantne reálne znížiť - ale bohužiaľ na to nejsou lidi...a keď porovnávam ekonomické špičky zo všetkých 21 kandidujúcich strán, tak mi mikloš predsa len vychádza ako dobrý ekonóm - pretože dočkať sa ekonóma akého opisuješ Ty, znamená ako som už uviedol, dať sa aspoň na sto rokov zhybernovať - alebo mi z tej dvadsiatky iných kandidujúcich strán nebodaj vieš uviesť človeka, ktorý by Tvoje "vcelku nenáročné" kritériá spĺňal???

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group