ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: v minulých voľbách
autor: jg
pridané: 17-06-2006 15:03


Ja ti verim, ze ta tesi, ked ty platis mensie dane. Problem je, ze ak chcel zachovat rozpocet nemenny, tak musel s najvacsou pravdepodobnostou tie peniaze zobrat niekde inde. Napr zvysenim DPH a presunutim nejakych poloziek do odvodov. Co mnohi ini ludia urcite opravnene za profresivne pravicove riesenie pre nich prospesne povazovat nemozu, ale iba za ekonomicky zonglersky podvod a maju naprostu pravdu. Co je dobre na zvysenej miere efektivneho zdanenia pre tych chudobnejsich?
Cize s tou jeho ekonomickou genialitou to nebude take vazne. Tvrdenie, ze asi narobil najmenej skody spochybnovat nebudem. Reagoval som na tvoje pochvalne tvrdenia, ze je dobry ekonom.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group