ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: v minulých voľbách
autor: alfaomega
pridané: 17-06-2006 7:59


...a potom si na vesmírnej lodi priletel na Zem zo sektora Paralaxa Fí, a všetci sme si nažívali spokojne až do smrti...:) ...teraz troška vážnejšie - napriek tomu, že s Tvojimi výhradami v podstate súhlasím, s ohľadom na to, že žijem na tej Zemi, považujem za zázrak už len to, že niekto kto na začiatku volebného obdobia s rovnou daňou nesúhlasil, si ju napokon predsa len osvojil a zaviedol do praxe - keby som čakal, že to zavedie nejaký môj oblúbenec z OKS, tak by som sa okamžite musel dať hybernovať. Miklošovi možno vyčítať milión vecí (počnúc napr. rozbitím DS, alebo Devínbankou) - ale keď sa porozhliadam po iných stranách a hľadám niekoho, kto by mal aspoň takú mizernú úroveň ako on, tak si zakaždým môžem akurát tak poplakať. Ja som mu neskonale vďačný už len za to, že umožnil aj tým rozumnejším, schopnejším a pracovitejším spomedzi slovákov, ktorí nedostali zadara žiaden privatizačný balíček alebo štátnu zákazku bez výberového konania, že môžu teraz trebárs hoci aj z úplnej nuly naštartovať, a začať rýchlejšie kumulovať kapitál - a nie sú na svojej ceste brzdení napr. číslom 38 (predtým dokonca ešte aj vyšším), ale iba číslom 19, ktoré by sa mohlo dokonca ešte aj znížiť. Vlastne ma napadol ešte jeden človek (slovenský praotec rovnej dane Sulik), ktorého nápady ma oslovujú ešte viac ako Mikloš - bohužiaľ presadzovanie dobrých ideí cez (Bez)Nádej je ešte zúfalejšie, ako očakávanie realizácie ideí cez mne názorovo blézku OKS...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group