ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: v minulých voľbách
autor: alfaomega
pridané: 17-06-2006 1:54


...tak to sa na SK skutočne nemôže stať (vzhľadom na fakt, že teórie pravdepodobnosti mi v matematike celkom išli); a nevravím ani, že mi bude nejakým zásadným spôsobom vadiť pôsobenie KDH ako (dúfam účinnej) brzdy nastolovania ekonomických nezmyslov hlásaných smerom. Mňa ale po ekonomickej stránke zo strán, čo sa dostanú do parlamentu, v celej kampani oslovil výlučne Mikloš - je iné keď o ekonomike a číslach vraví on, ako keď to vraví napr. Minárik (aj keď voči nemu nič nemám, ale za skutočného ekonóma ho nepovažujem). Takže asi tak. Vždy lepšie pragmatický hlas pre zapáchajúcu SDKÚ (ale s absolútne akceptovateľným Miklošom), ako prepadnutý pre mojich názorových lieblingov z OKS.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group