ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

v minulých voľbách
autor: alfaomega
pridané: 17-06-2006 1:08


som sa zahral na romantika, a po výmene predvolebného mailu s Tatárom som volil OKS. Tí chlapíci sú mi jednoznačne a bez debaty stále najbližší, ale hroziaca trojkombinácia adolfov (fico, mečiar, slota) ma núti konať pragmaticky - ráno si teda chytím nos aby som necítil smrad palackov, prokopovičov, kubovičov a spol., a hodím to tam výlučne kvôli miklošovi - je to bohužiaľ jediný človek, ktorého som bol schopný bez rozčúlenia počúvať pri všetkých predvolebných debatách, keď prišla na pretras ekonomika a financie. Škoda, že napr. také KDH nemá k dispozícii žiadneho schopného ekonóma, a vadí mi na ňom aj to, že už dnes večer bude robiť štafáž najväčšiemu z troch adolfov - v závere kampane som nadobudol dojem, že sa na to vyslovene trasie. Keď mi žena oznámila, že bude voliť KDH, tak mi v podstate iná racionálna voľba ako zadržanie dychu a chytenie nosa nezostala...

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group