ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: co to ma spolocne s liberatarianmi alebo klas.liberalmi?
autor: D
pridané: 16-06-2006 14:14


Pocit ohrozenia, jasne klasika. Co Tebe kto chce nanutit prosim Ta? Kto Ta nuti uzvriet reg. partnerstvo, ake dosledky okrem Tvojho vkusu a predsudkov bude mat pre Teba ak dvaja ludia uzavru RP?

Reg. partnerstvo nie je (iba) agenda socialistov a soc. demokratov, ako by si rad nahovoril, ale agendou vsetkych liberalne zmyslajucich ludi, ktori veria v to, ze je spravne odstranovat, legislativne vytvorene, nezmyselne prekazky kladene jednotlivcovi do cesty alebo odstranovat negativne dosledky niektorych zakonov, ktorych dosledkom je nezmyselne obmedzovanie niekoho konania. O nic ine nejde ani tu.

Zase prispevok plny snahy prekrucat fakty, ale zjavne si ich aspon uvedomujes a vies v prospech coho hovoria, ked ich mas potrebu prekrutit.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group