ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: .
autor: jg
e-mail: jg@jg.com
pridané: 15-06-2006 17:20


Ja som bol zase hlboko otraseny vystupenim P. Zajaca Pod Lampou, kde sa jednalo o STV a koncesionarskych poplatkoch. Bol tam asi z 20-tich jediny, od ktoreho som ocakaval, ze sa zastane koncesionarov a danovych poplatnikov. Vsetci ostatni boli jasna cvarga - z ministerstva kultury, privilegovani umelci, clenovia rady STV .. (tomu S. Hrib dufam nehovori vyrovnana diskusia). P. Zajac sa vsak z nich ukazal ako jeden z najhorlivejsich zastancov totality a pokracovania sociku v kulture. Ten bolsevicky grc, co tam plodil ma nechal v naprostom uzase. Ale co cakat od cloveka, ktory bol cely zivot ako clen privilegovanej kulturnej lobby plateny statom. A on nie je taky jediny v OKS. Ich dalsi kandidat Guldan je este horsi. Zakazdym sa necha pocut, ze stat by mal na kulturu platit 10-krat viac. Niet si co vybrat.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group