ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: USA a sloboda
autor: LIBERTARIAN
pridané: 15-06-2006 9:16


Tomas ,
Tym, co si napisal o USA , sa v mojom chapani dalej posiluje jedna velmi nenapadna, ale asi velmi dolezita politologicka a filozoficka uvaha :

V boji proti socializmu a etatizmu nema vyznam bojovat proti vonkajsim prejavom spcializmu a etatizmu, ale treba jasne odsudit ZAKLADNE ideje etatizmu a socializmu > a to "povinnost prispievat na spolocne dobro, na chudobnych, na "mlade rodiny", na polnohospodarov, na kulturu, na ...." .
Pokial sa statnej byrokracii dari udrzovat v obcanoch pocit, ze uvedene oblasti su USTREDNYMI MORALNYMI POVINNOSTAMI , tak dovtedy budu politici pod ZAMIENKOU realizacie tychto moralnych zakladov spolocnosti nadalej humplovat a rozkradat spolocnost a obcanov. A pomahat im v tom budu uprimni nadsenci(ako tunajsi konzervativci na PS , ako odchovanci kultury v OKS , ...)


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group