ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: co to ma spolocne s liberatarianmi alebo klas.liberalmi?
autor: jg
e-mail: jg@jg.com
pridané: 14-06-2006 23:14


Ti tvoji "konzervativci" bojuju proti snahe lavicovych liberalov nanutit vo forme zakonov ostatnym svoje hodnoty a svoj zivotny styl podobnym nanucovanim svojich hodnot a svojho zivotneho stylu. Je to presne, o com tu stale hovorim. Vstci vrieskate, ze chcete nejake "vseobecne dobro" a robite vsetkym naokolo z toho titulu zle - inicializujete nasilie. Tvoja KDH je exemplarny priklad - dane na cirkev. Na zachovanie hodnot a opravneneho zivotneho stylu (bez skodenia druhym) uplne postacuje princip neinicializacie nasilia, cize nerobenia si zle a hned by sa dalo lahsie dychat. Ale take nieco sa akosi do tych zadubenych bigotnych hlav nezmesti, ani lavych ani pravych.

 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group