ISSN 1335-8715

14-06-2006   Lukáš Krivošík   Slovenská otázka   verzia pre tlač

Koho voliť?

Cez víkend sú voľby a natíska sa tradičná otázka: komu dať svoj hlas? Keďže toto je Pravé Spektrum, predpokladáme aj vzhľadom na zloženie našich čitateľov, že možností nie je veľa. Koho teda voliť: SDKÚ? KDH? OKS? A ísť vôbec voliť?

Reakcia na príspevok

RE: co to ma spolocne s liberatarianmi alebo klas.liberalmi?
autor: Lukas Krivosik
pridané: 14-06-2006 20:57


Ale ved nikto nespochybnuje, ze v sukromi si kazdy moze zit hodnoty ake chce. Moze spat kazdy vecer s inym partnerom alebo aj s partnerom inehopohlavia. Problem je, ked sa vyznavaci tychto trendov snazia (mozno aj aby mali ciste svedomie) nanucovat svoj zivotny styl vo forme zakonov vsetkym ostatnym.

O tomto je kulturne vojna. Z pozicie konzervativcov je to obranny boj proti snahe lavicovych liberalov nanutit vo forme zakonov ostatnym svoje hodnoty a svoj zivotny styl.

Dobry priklad je Homokunde, nauka o tolerancii k homosexualom, co v Nemecku presadzuju Zeleni a FDP. Ja nechcem, aby sa mojim detom vymyvala hlava falosnou toleranciu k zivotnemu stylu, ktory povazujem za neprijatelny.

Ale ak by som chcel v Nemecku vyucovat dieta formou domacej skoly, nemozem, lebo Nemecko ma v tomto snad najtuhsiu regulaciu v Europe.


 
Meno:
E-mail:
Web stránka:
Predmet:
Text správy:

Zadajte iniciály Pravého Spektra - PS:
(antispamová ochrana)
 
 

Upozornenie

Príspevky v diskusii k článku sú osobnými názormi jednotlivých čitateľov. Redakcia Pravého Spektra za ich obsah nenesie žiadnu zodpovednosť.

Diskusné príspevky, ktoré sú v rozpore so zákonom budú odstránené.

O problematických príspevkoch nám môžete dať vedieť e-mailom na adresu redakcie.

Copyright © 2001-2021 Pravé Spektrum, občianske združenie
Stránka používa redakčný a publikačný systém Metafox od Platon Group